Сортувати за
Показано 1. 8 із 8


Насоси піскові вертикальні

Відцентровий насос ПРВП призначений для перекачування продуктів збагачення руд та глиноземного виробництва, піщаних та інших абразивних гідросумішей.

Базова ціна:

Пісковий насос с бічним входом, консольний

Насос ПБА це відцентровий пісковий насос із бічним входом.

Базова ціна:

Насоси грунтові, піскові, консольні

Насоси відцентрові ГрАТ, ГрАК, ГрА, 2ГрТ призначені для перекачування абразивних гідросумішей.

Базова ціна:

Насоси шламові вертикальні, піскові

Відцентровий вертикальний шламовий насос призначений для перекачування застосовуваного при бурінні свердловин промивного розчину та подачі відпрацьованого та промивного розчину в гідролокаційну установку для очищення від вибуреної породи.

Базова ціна:

Насос погружний дренажний ГНОМ 25/20 ЕХ (вибухозахищений)

Електронасоси відцентрові заглибні типу Гном призначені для відкачування забруднених вод температурою до 35 ºС (виконання Ex вибухозахищені - до 40 ºС, виконання Тр - до 60 ºС), густиною до 1100 кг/м3, за наявності твердих механічних домішок до 10% за масою зі щільністю твердих часток не більше ніж 2500 кг/м3 і максимальним розміром до 5 мм. Електронасоси випускаються в трифазному виконанні на напругу 380 В частотою 50 Гц. Електронасос Гном 25/20 Ex - вибухозахищений - застосування у вибухонебезпечних газових середовищах у приміщеннях і зовнішніх установках, крім шахт, небезпечних за рудниковим газом (метаном).

Базова ціна:

Насос погружний дренажний ГНОМ 16 /16 Ех (вибухозахищений)

Електронасоси відцентрові заглибні типу Гном призначені для відкачування забруднених вод температурою до 35 ºС (виконання Ex вибухозахищені - до 40 ºС, виконання Тр - до 60 ºС), густиною до 1100 кг/м3, за наявності твердих механічних домішок до 10% за масою зі щільністю твердих часток не більше ніж 2500 кг/м3 і максимальним розміром до 5 мм. Електронасоси випускаються в трифазному виконанні на напругу 380 В частотою 50 Гц. Електронасос Гном 16/16 Ex - вибухозахищений - застосування у вибухонебезпечних газових середовищах у приміщеннях і зовнішніх установках, крім шахт, небезпечних за рудниковим газом (метаном).

Базова ціна:

Насос погружний дренажний ГНОМ 10/10 Ех (вибухозахищений)

Електронасоси відцентрові заглибні типу Гном призначені для відкачування забруднених вод температурою до 35 ºС (виконання Ex вибухозахищені - до 40 ºС, виконання Тр - до 60 ºС), густиною до 1100 кг/м3, за наявності твердих механічних домішок до 10% за масою зі щільністю твердих часток не більше ніж 2500 кг/м3 і максимальним розміром до 5 мм. Електронасоси випускаються в трифазному виконанні на напругу 380 В частотою 50 Гц. Електронасос Гном 10/10 Ex - вибухозахищений - застосування у вибухонебезпечних газових середовищах у приміщеннях і зовнішніх установках, крім шахт, небезпечних за рудниковим газом (метаном).

Базова ціна:

Песковые насосы, консольный

Центробежные насосы П, ПР, ПК, ПБ в составе электронасосных агрегатов, предназначены для перекачивания продуктов обогащения руд и глиноземного производства, песчаных и других абразивных гидросмесей с водородным показателем рН от 6 до 8, плотностью до 1300 кг/м3, концентрацией твердых включений до 25%, максимальными размерами до 8мм, температурой от 5°С до 60°С. Серийно выпускаемые насосы предназначены для эксплуатации в отапливаемых помещениях, или в неотапливаемых помещениях и под навесом при температуре окружающего воздуха от - 30° до + 40°С. Насосы применяются в горнорудной, металлургической, строительной и других отраслях промышленности. Насосы НЕ предназначены для перекачивания жидкостей во взрыво- и пожароопасных условиях.

Базова ціна:

Сортувати за
Показано 1. 8 із 8

Пошук товару