Якщо вам потрібен насос ручний бочковий, або шиберний насос - сміливо дзвоніть нам - ми допоможемо. Ці насоси ідеально підходять для перекачування палива з бочки вручну. Ручні насоси забезпечують зручність в експлуатації та ефективність перекачування. Або якщо вам потрібен ручний насос для перекачування палива з бочки, зверніться до нас прямо зараз. Ми маємо великий вибір моделей, що задовільнять ваші потреби.

       Купуйте наші насоси та забезпечте надійне та безпечне перекачування палива з бочок. Зробіть правильний вибір та отримайте високоякісний ручний насос для вашого бізнесу чи особистого використання.

Сортувати за
Показано 1. 1 із 1


Насоси бочкові РШ

Насос ручний шиберний РШ 25-5 призначений для перекачування рідин зі стандартних бочок та інших невеликих ємностей. Подача: не більше 0,25 л Тиск на виході: не більше 0,05 МПа Висота самовсмоктування: 0,9 м Кінематична в'язкість рідин: від 0,02-10-4 до 0,75-10-4 м²/с (від 1,1 до 10°ВУ) Температура до 70°С. Маса: 6,2 кг Перекачувані рідини: нафтопродукти, моторні оливи, лаки, емульсії тощо.

Базова ціна:

3000,00 грн.
Сортувати за
Показано 1. 1 із 1

Пошук товару