Наша мета — надавати якісні продукти та послуги нашим клієнтам.

IMPO - Туреччина

Компанія IMPO, заснована у 1969 році, є підприємством, що спеціалізується на виробництві занурювальних електродвигунів і насосів для використання у промисловості, комунальному господарстві, сільському господарстві та гірничодобувній промисловості.
Використовуючи найсучасніші технології як у розробці, так і у виробництві, промислові переваги IMPO полягають у винятковій якості, високій виробничій потужності, широкому асортименті продукції та дуже демократичних цінах. Багаторічний досвід довів, що єдиний спосіб підтримувати високу якість, яку вимагає Impo, – це виконувати всі етапи виробничого процесу власними силами.
Більш детальнішу інформацію (графіки, характеристики) можливо отримати на сайті pumpspanda.com.ua
IMPO виконує всі етапи своєї роботи на власному підприємстві з використанням власного сучасного обладнання із залученням висококваліфікованих співробітників IMPO. Компанія Impo побудувала свій новий виробничий об’єкт у 2003 році та обладнала його найсучаснішими технологіями, включаючи автоматизоване обладнання для намотування статора, обладнання для штампування всіх ламінатів статора та ротора, повний інструментальний цех, найновіше обладнання з ЧПУ, електричне та механічне обладнання, інженери та першокласний відділ лиття пластмас під тиском. Impo – це справді автономний завод із виробництва насосів та двигунів.
З 2011 року IMPO входить до орбіти світового лідера виробників свердловинних насосів та занурювальних двигунів – Концерну Franklin Electric.

Найкращі свердловинні насоси та двигуни IMPO

Від офіційного представника ПАНДА групп

4-5-6 дюймові свердловинні насоси з колесом Noryl

5-6-7-8-10 дюймові чавунні свердловинні насоси

4-6-8-10 дюймові свердловинні насоси з нержавіючої сталі

4-5-6-7-8-10 дюймові занурювальні двигуни

Пошук товару